Výlet dětí do parku Fantazium  🚌

Ve středu 20. 5. 2026 jsme s dětmi z mateřské školy vyrazili na dlouho očekávaný výlet do parku Fantazium. Už během cesty autobusem panovala skvělá nálada a děti se nemohly dočkat všech dobrodružství, která je čekala.
Po příjezdu nás přivítalo kouzelné prostředí plné pohádkových bytostí, interaktivních stezek a zábavných úkolů.
Děti si během dopoledne prošly 2 tematické stezky-Voda nad zlato, Stopy kolem nás, kde plnily různé úkoly. Nejvíce se dětem líbily modely dinosaurů.  Navštívili jsme i muzeum fosilií, kde si děti prohlédly zkameněliny. Na závěr si děti užily dětské hřiště. Po splnění všech úkolů, děti dostaly malý dárek.
Výlet do Parku Fantazium se velmi vydařil a věříme, že na něj budou děti ještě dlouho vzpomínat.