Návštěva loutkového divadla s pohádkou „Jejda, strašidla!“

Úterní den byl pro děti z naší mateřské školy opravdu kouzelný! Přijelo za námi loutkové divadlo s pohádkou „Jejda, strašidla!“ a všichni jsme se ocitli v pohádkovém světě plném dobrodružství, legrace a nových poznatků. Hlavním hrdinou byl chlapeček jménem Jejda, který se zcela nečekaně ocitl ve světě kouzelných bytostí.

Během svého putování potkal Jejda spoustu pohádkových postav, které ho i nás naučily mnoho důležitých věcí. Čarodějnice nás přesvědčila o tom, že je důležité pomáhat starším lidem. Vodník nás varoval, že do přírody nepatří žádné odpadky, a že je třeba ji chránit. Čerti, ačkoliv vypadají strašidelně, nás naučili, že se nikdy nemáme smát někomu, kdo něco neumí, ale naopak mu máme nabídnout pomocnou ruku. Nakonec se objevil i drak, ale ten nás překvapil svou laskavostí a ukázal nám, že nemáme lidi soudit podle prvního dojmu, ale nejprve je lépe poznat.

Představení bylo nejen plné humoru, ale také cenných životních lekcí, které děti nadšeně vstřebávaly. Jejda a jeho pohádkoví přátelé nám připomněli, jak důležité je chovat se k sobě navzájem s respektem, laskavostí a ohleduplností.

Děkujeme loutkovému divadlu za nádherné představení a těšíme se na další návštěvu!