Školní družina

Školní družina slouží k odpočinku a rozvoji zájmů žáků v době po vyučování a efektivnímu využití volného času. Dává také prostor pro komunikaci mezi dětmi navzájem, rodiči a vychovatelkou. Navštěvují ji žáci 1. – 4. ročníku základní školy. Její činnost vychází z pedagogiky volného času. Vytváří podmínky pro odpočinek žáků po vyučování a aktivní, sportovní a tvořivé využití volného času.

Poplatky školní družiny

Výše měsíčního poplatku za účast ve školní družině je stanovena na 100,- Kč měsíčně bez ohledu na dobu strávenou dítětem v ŠD. Poplatek 500,- Kč se hradí na období září – leden v měsíci září, na období únor – červen se hradí v měsíci únoru. Pokud nebude poplatek řádně uhrazen, bude dítě z docházky do školní družiny vyloučeno.

Dostatečně velké prostory umožňují dobré podmínky pro hry, pohybové aktivity a odpočinek. V MŠ je cvičebna. Pro pobyt venku využíváme zahradu u mateřské školy, která je vybavena pískovištěm, houpačkami, skluzavkou, domečkem a průlezkami. V odpoledních hodinách je zahrada využívána veřejností.

Halloween 2023

Halloween 2023

I letos si školní družina připravila pro děti pestrý halloweenský program – hned po obědě jsme se dali společně s žáky výtvarné výchovy do pečení halloweenských sušenek a slaných “mumií”, následovala módní přehlídka strašidelných kostýmů a zábavná halloweenská párty plná her, tance a … Přečíst celé

Dokumenty ke stažení

Zobrazeno 2 dokumentů
VelikostNázev dokumentuDatum
152.34 KBVnitřní řád školní družiny27.08.23
148.18 KBŠVP školní družina27.08.23